ÇANKIRI ŞUBE, KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNÜ ZİYARET ETTİ.

Çankırı Şube Başkanı  İsmail Ayhan ve yönetim kurulu ile birlikte Karatekin Üniversitesi temsilcileri (Arş. Gör. İlker Yiğit, Arş. Gör. Ayşegül Bostan, Ertuğrul Şöhret, Hasan Apsarılıoğlu, Kemal Uysal) Karatekin Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan İsmail Ayhan amacımızın kamu çalışanlarının hakların korumak, hakkı tutup kaldırma iradeyi ortaya koymak olduğunu belirtti.  Bu doğrultuda doğrunun yanında olacaklarını fakat yanlışın her zaman karşısında olacaklarını söyleyerek; atamaların liyakat esas alınarak yapılması gerekli olduğunu ifade etti.

ÇANKIRI ŞUBE, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ. 

Çankırı Şube Başkanı İsmail Ayhan ve yönetim kurulu İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışsan personellerin sıkıntılarını dile getirdi. Başkan İsmail Ayhan biz eğitim çalışanlarının özveri ile çalıştığını ama çalışmalarının takdir edilmesi gerektiğini ve bu iş yapılırken A yada B diye bakılmadan hak edip etmediğine bakılarak yapılması gerektiğini vurguladı. Başkan İsmail AYHAN amacımızın kamu çalışanlarının hakların korumak, hakkı tutup kaldırma iradeyi ortaya koymak olduğunu belirtti.  Bu doğrultuda doğrunun yanında olacaklarını fakat yanlışın her zaman karşısında olacaklarını söyleyerek; atamaların liyakat esas alınarak hassasiyetle yapılması istedi.