BALIKESİR ŞUBE REKTÖR ÖZDEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Balıkesir 1 No’lu Şube Başkanı Ahmet Baki ve Balıkesir Üniversite Temsilcisi Mustafa Öğe yönetim kurulu üyeleriyle beraber Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette üniversite, şehir ve STK işbirliğinin önemine vurgu yapıldı. Türk Eğitim- Sen Şube Başkanı Ahmet Baki Balıkesir Üniversitesinde yetkili sendika olarak üniversite çalışanlarının ve üniversitenin her zaman yanlarında olduğunu belirterek, üniversite ile Balıkesir kaynaşması için üzerlerine düşen her türlü yardıma hazır olduklarını söyledi.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir nezaket ziyaretlerinden dolayı Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 No’lu Şube Başkanı Ahmet Baki’ye, Türk Eğitim-Sen Üniversite Temsilcisi Mustafa Öğe’ye ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.

Balıkesir 1 No’lu Şube Başkanı Ahmet Baki, Türk Eğitim-Sen Üniversite Temsilcisi Mustafa Öğe ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Sakarya’yı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlter Kuş’u, Genel Sekreter V. Doç. Dr. Yusuf Aymankuy’u makamında ziyaret etti.