ARTVİN ŞUBESİ TEMSİLCİLER KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Artvin Şube, 2018–2019 Eğitim Öğretim Yılının ilk Genişletilmiş İstişare Toplantısını Şube Başkanı İsrafil BAYRAK Başkanlığında 29 Eylül 2018 tarihinde Artvin Belediyesi Marina Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.

Toplantıda Şube Yönetim Kurulu, Şube Denetleme Kurulu, Şube Disiplin Kurulu, İlçe Yönetim Kurulları, Üniversite Yönetim Kurulu ve Kadın Komisyonu üyeleri hazır bulundu.

Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen toplantıda, şubemizce bu yıl yapılacak olan çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Yetki döneminde gerçekleştirilecek sendikal çalışmaların planlanması yapıldı.

Şube Başkanımız İsrafil BAYRAK yaptığı konuşmada, "Türk Eğitim-Sen tüm kamu çalışanlarının ümididir, bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Türk Eğitim-Sen varsa umut ve mücadele vardır. Üyelerimize söz verdiğimiz gibi, hiçbirinin başını öne eğdirmemeye gayret ediyor ve bunun onurlu mücadelesini veriyoruz. Hepimiz, elimizden geldiğince bu cesurlar hareketine destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.  Toplantımızın Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne, Türk Milleti’ne, Türk Milli Eğitimi’ne, Türk Memuruna ve Türk Eğitim-Sen'e hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”