ANTALYA 2 NO’LU ŞUBE ALANYA GAZETECİLER CEMİYETİ İLE BULUŞTU

Antalya 2 No’lu Şubenin düzenlediği kahvaltıda Alanya'daki basın camiasıyla bir araya geldi Alanya Öğretmenevindeki kahvaltıya şube başkanı Burhan Ulu, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun, AGC Yönetim Kurulu üyeleri, şubemizin yönetim kurulu üyeleri ve basın çalışanları katıldı.

Şube Basın ve Dış İlişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Kadriye Demirel "Bizler de şube olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyoruz ve görevi başında şehit olan gazetecilerimize Allah'tan rahmet diliyoruz Gazeteci düşündüğünü, bildiğini gördüğünü samimiyetle yazan ve ifade edendir. Hak arayan, yanlışlar karşısında duran, adaletin mücadelesini verenlerdir. Bu bağlamda gazeteciler de biz sendikacılara benzer. Siz Alanya basın ve medya kuruluşlarını her zaman sendikamızın yanında hissettik. Faaliyetlerimizi her zaman gündeme taşıdınız. Bu desteğinizden dolayı Alanya basın ve medyamıza Tür Eğitim Sen Antalya 2 No’lu Şube olarak teşekkür ediyorum" dedi.

Şube Başkanımız Burhan Ulu "Sanatçılar bir toplumun eli ayağıdır, gözü kulağıdır. Sizler de aynı kategoridesiniz. Siz toplumun eli ayağı, gözü kulağısınız. Çünkü basının çok büyük bir fonksiyonu. sorumluluğu ve görevi vardır" dedi.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ise şube yönetimine bu nazik organizasyonlarından dolayı teşekkür ederek Alanya gazetecileri olarak sendikal faaliyetler noktasında sizlerin destekçiniz olacaklarını belirtti.

Şube Basın ve Dış İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Kadriye Demirel, AGC Başkanı Gaye Coşkun'a günün anısına plaket verdi.